03_03.jpg

Истории успеха, 2016 год

Крутовская Елена

Розуміння – це успіх!?

– Вштіщвматщішпріимищ  тьаущішпозштпмт! Шлоіращірщашрщшрп, івлатілдат, івдалоіщлвар!!! – Лунало з трубки. І далі:

– Ви мене розумієте?

І як я могла сказати, що не розумію!? У мене ж червоний диплом … І працюю я вже певний час…але я не можу навіть повторите те, що мені намагається пояснити головний бухгалтер!!! Кожне окреме слово я розумію, але що вони означають усі разом – навіть уявити не можу!  Господи! А завдання ж треба виконати і-таки відповісти, скільки ж ми в решті решт грошей витратили…
………

– Таким чином, маємо резерв під дебіторську заборгованість. А є витрати на резерв під дебіторську заборгованість, - сказала викладач та підійшла до дошки писати проводку.

Потім вона писала, а ми за нею, далі вона ще пояснювала написане, терпляче відповідаючи на наші питання (іноді на одні й ті ж самі), а ми слухали и запам’ятовували.  Потім я дома читала підручник, розв’язувала задачі, складала баланси та звіти про доходи та витрати. У такому режимі пройшло кілька місяців…Я не пом’ятала, коли в останнє робила манікюр, але я добре пам’ятала, що заборгованість стає спочатку сумнівною, а вже потім безнадійною. Я пізно лягала спасти, бо вчилася після роботи. А потім ще рано вставала, бо вчора дебет не зійшовся з кредитом.

Спочатку я думала, що так роблю тільки я, а потім дізналась, що є ще такі ж самі, хто вночі амортизує основні засоби. Ними виявились дівчата (до речі дуже симпатичні), що на заняттях сиділи біля мене. У кожної була своя причина та мета для обрання життя у такому режимі. Об’єднувала нас саме ця ціль: ми хотіли та досягали її. Мені було цікаво із ними, і ми почали зустрічатися поза заняттями. Так у меня з’явились нові друзі. Це був мій    успіх – я була в колі однодумців. І ми розуміли одне одного!

А потім були іспити. Потім чекання. І ось я тремтячими руками відкриваю свої результати…

………

– Нарахування зроблено двічі. Треба відкоригувати. – З гордістю та повним розумінням кажу я.  – Це нормально: не помиляється лише той, хто нічого не робіть. Нема за що. І Вам гарного дня. Файл я Вам пересилаю.

Я поклала слухавку та посміхнулась. Ще б пак!!! Тепер ВОНИ не розуміли, як у мене вийшло знайти, що ми переплатили. Це знову був успіх. Я стала спеціалістом. Я розумію мову тих, чия робота впливає на мою, хоча я і не роблю її. Я відчула себе частиною цілого. злагодженого корпоративного організму, і тепер я знаю, як він весь функціонує.

І це вони ще не знають, що тепер я ще витрати алокую із закритими очима!

 

Якщо Ви шукаєте професіоналів у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, які мають знання, що підтверджені міжнародними сертифікатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готових з Вами поділитися досвідом та допомогти Вам отримати сертифікат – ми та команда, яка це здійснить для Вас та разом з Вами! Найкращі фахівці у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), управління ефективністю бізнесу, внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління допоможуть Вам підвищити Ваш професійний рівень у галузі: фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, трансформації фінансової звітності складеної відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку (П(с)БО) у фінансову звітність складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Авторські права 2022 © Український центр професійного розвитку. Усі права захищені.