02_03.jpg

Ближайшие события

Міжнародна сертифікація CIMA

Міжнародна сертифікація CIMA в Українському центрі професійного розвитку – це:

  • 7 років професійної підготовки для складання іспитів на Сертифікат CIMA «Управління ефективністю бізнесу» (CIMA CertPM Rus);
  • акредитований провайдер, що проводить підготовку з курсу CIMA Р1 та Р2.

Ми пропонуємо наступне навчання:

Викладач Пономаренко Ирина, зданий іспит Р1 CIMA, CIPA, DipIFR (rus) ACCA, Сертифікат аудитора серії «А»:

Центр дбає про здоров’я своїх слухачів, тому з метою запобігання розповсюдження захворюваності на COVID-19 з 2020 року усі курси були переведені на онлайн-навчання. Всі онлайн-тренінги проходять в режимі реального часу та супроводжуються анімованими слайдами. На слайдах представлена не тільки теоретична частина, але і практика: на екран виводяться умови задач (вони обов'язково є у слухачів у друкованому вигляді!) та поетапне докладне пояснення їх вирішення.

Також для повноцінної підготовки кожен слухач отримує друковане видання навчально-практичного посібника, що представляє собою курс лекцій і збірник практичних завдань, розроблених індивідуально кожним викладачем.

Тривалість кожного курсу складає 60 годин, із яких не менше 8 годин – це контрольні роботи та пробні іспити, які проводяться в електронному форматі, максимально наближене до формату іспиту.

Для адаптації слухачів до електронного формату іспиту слухачам надається доступ до електронних тестів (пробним іспитам). Після проходження електронного тесту слухач отримує детальні правильні відповіді (для проведення роботи над помилками як самостійно, так і надалі при обговоренні на заняттях).

Чекаємо на ваші заявки.

 

Если Вы ищете профессионалов в сфере бухгалтерского учета и финансов, обладающих знаниями, которые подтверждены международными сертификатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готовых с Вами поделиться опытом и помочь Вам получить сертификат – мы та команда, которая это осуществит для Вас и вместе с Вами! Лучшие специалисты в сфере международных стандартов финансовой отчетности и учета (МСФО и МСБУ), управления эффективностью бизнеса, внутреннего контроля, управления рисками, корпоративного управления помогут Вам повысить Ваш профессиональный уровень в области: финансового и управленческого учета и налогообложения, финансового анализа и менеджмента, аудита, трансформации финансовой отчетности составленной в соответствии с Национальными стандартами бухгалтерского учета (П(с)БУ) в финансовую отчетность составленную в соответствии с Международными стандартами финансовой отчетности и учета (МСФО и МСБУ), Международных стандартов аудита (МСА) и западного управленческого учёта и финансов.

© 2022 Украинский центр профессионального развития. Все права защищены.