02_03.jpg

Найближчі події

Онлайн-Практикум "Аналіз фінансової звітності підприємства"

Дата проведення: з 1 лютого по 13 лютого 2025р. 

Тренер: Юрій Смірнов, PhD

 Місце проведення: онлайн-тренінг

 

Цей тренінг призначений для: керівників, фінансових директорів, головних бухгалтерів, бухгалтерів, аудиторів, економістів, фінансових менеджерів, фінансових аналітиків, інвестиційних аналітиків, кредитних менеджерів, фінансових консультантів.

Програма представляє просунутий рівень фінансового аналізу бухгалтерської звітності. Її мета - дати слухачам знання в галузі методології та методики аналізу фінансової звітності, розкриття її аналітичних можливостей та сформувати практичні навички з оцінки фінансового стану організації, її платоспроможності та фінансової стійкості з метою розробки обґрунтованих економічних рішень щодо прогнозування фінансового стану у короткострокових та довгострокових бізнес- програм.

 Анотація: здебільшого всі економісти мають навички фінансового аналізу. Цей тренінг призначений для поглиблення знань у галузі аналізу бухгалтерської звітності. Тренінг побудований в інтерактивній формі, що дозволяє учасникам отримати максимум практичних знань та навичок.

  В результаті навчання ви:

- оволодієте знаннями про структуру та склад фінансової звітності компаній

- опануйте сучасні методики фінансового аналізу

- оволодієте навичками аналізу фінансової звітності компанії

РОЗКЛАД

 

Дата проведення

День тижня

Час

Кількість годин

1 лютого

субота

9:00-13:30

4,5

4 лютого

вівторок

19:00-21:30

2,5

6 лютого

четвер

19:00-21:30

2,5

8 лютого

субота

9:00-13:30

4,5

11 лютого

вівторок

19:00-21:30

2,5

13 лютого

четвер

19:00-21:30

2,5 

ПРОГРАМА практикума

 

ТЕМА

Кіль-ть годин

Примітка

1

Склад, призначення та структура фінансової звітності компанії

 

2 години

 

У цій частині практикуму ми розглядатимемо вимоги до основних форм фінансової звітності, складеної згідно з МСФЗ: бухгалтерський баланс, звіт про прибутки та збитки, звіт про рух коштів. Також будуть розглянуті методики глибшого первинного аналізу фінансової звітності на підставі додаткової інформації, отриманої із приміток до фінансової звітності. Проходження цієї частини семінару дозволить розібратися у структурі фінансової звітності та зрозуміти взаємозв'язок між її різними елементами.

 

2

Аналіз фінансових коефіцієнтів

Застосування та обмеження фінансових коефіцієнтів

Коефіцієнти ліквідності

Коефіцієнти оборотності активів

Коефіцієнти управління заборгованістю

Коефіцієнти рентабельності

Коефіцієнти ринкової вартості

3 години

У цьому розділі буде розглянуто проблеми практичного застосування методики аналізу фінансової звітності за допомогою фінансових коефіцієнтів. Ми розбиратимемо питання інтерпретації фінансової звітності для отримання інформації, необхідної для розрахунку основних фінансових коефіцієнтів. На заключному етапі ми навчимося інтерпретувати дані, отримані в результаті аналізу, застосовуючи методики трендового аналізу та бенчмаркінгу.

 

3

Аналіз трендів, аналіз масштабу (вертикальний аналіз) і аналіз темпів зростання

2 години

Цей розділ практикуму, насамперед, розглядає практичні методики аналізу структури фінансової звітності. Додатково ми навчимося інтерпретувати результати аналізу на основі методики трендового аналізу.

 

4

Практичне застосування методики DuPont (розширена модель)

1 година

У цій частині практикуму будуть розкриті питання практичного застосування методики DuPont для повнішого аналізу фінансової звітності щодо зв'язки «ефективність використання активів - рентабельність». Вивчення цього питання дозволить дати більш глибоке розуміння причин зміни рентабельності бізнесу, а також навчить виробляти рекомендації щодо її підвищення.

 

5

Показники ефективності управління компанією:

EBITDA

NOPAT

Економічна додана вартість (EVA)

Інвестований капітал (Invested Capital)

Рентабельність інвестованого капіталу (ROIC)

Показники ефективності у системі мотивації KPI

4 години

Ця частина практикуму буде присвячена практичним проблемам фінансового аналізу у розрізі оцінки ефективності роботи топ-менеджменту. Ми розглянемо основні фінансові показники стратегічного управління, що використовуються як KPI: економічна додана вартість (EVA), інвестований капітал та рентабельність інвестованого капіталу (ROIC)

 

6

Практична частина курсу

Розрахунок фінансових коефіцієнтів на основі реальної фінансової звітності

Практичні аспекти аналізу тенденцій, масштабу та темпів зростання

Розрахунок показників ефективності управління компанією

4 години

На практикумі буде проведено аналіз фінансової звітності реальної компанії, а також підготуємо аналітичну записку за результатами інформації, отриманої в результаті проведених розрахунків.

 

7

Термінологія фінансового аналізу англійською

 

Протягом усього курсу ми вивчатимемо термінологію фінансового аналізу англійською мовою.

 

 

 

Регистрация на обучение


П.І.Б.:
E-mail:
Телефон:
Місце роботи:
Платник:
Фізична або юридична особа *
Реквізити платника:
Звідки ви про нас дізналися:

 

Якщо Ви шукаєте професіоналів у сфері бухгалтерського обліку та фінансів, які мають знання, що підтверджені міжнародними сертифікатами – CAP, CIPA, ACCA, DipIFR (rus) ACCA, CIMA, CIA, готових з Вами поділитися досвідом та допомогти Вам отримати сертифікат – ми та команда, яка це здійснить для Вас та разом з Вами! Найкращі фахівці у сфері міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), управління ефективністю бізнесу, внутрішнього контролю, управління ризиками, корпоративного управління допоможуть Вам підвищити Ваш професійний рівень у галузі: фінансового та управлінського обліку та оподаткування, фінансового аналізу та менеджменту, аудиту, трансформації фінансової звітності складеної відповідно до Національних стандартів бухгалтерського обліку (П(с)БО) у фінансову звітність складену відповідно до Міжнародних стандартів фінансової звітності та обліку (МСФЗ та МСБО), Міжнародних стандартів аудиту (МСА) та західного управлінського обліку та фінансів.

Авторські права 2024 © Український центр професійного розвитку. Усі права захищені.